KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13846471
nr 1384 6471
Oljemålningar
2 st, HG Carlström, Waxholm & Kust. Olja på duk, 23x28 & 23x27, yttermått inklusive ram: 29x34 & 26x31 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:04:06
14/3 15:43:26